Dane firmy:

"P.H.U Nestor"

ul.Bolesławicka 12

03-325 Warszawa

nip.524 249 08 03

Biuro:

ul.Wysockiego 10

03-371 Warszawa

biuro@kreatorzyimprez.pl

tel. 600 950 777

      535 950 777

      791 195 787

Gastronomia 

wata cukrowa wynajem popcorn wynajem

  Wata Cukrowa                                 Popcorn        
hotdog wynajem zakręcony ziemniak wynajem

           Hot Dog                                Zakręcony Ziemniak            


Frytki Zapiekanki          

woda sodowa/ saturator  catering kawa herbata

       Saturator                                  Kawa HerbataSepcjalizujemy się w zaopatrywaniu imprez plenerowych w mobilną gastronomie, która napewno zyska uznanie Państwa gości. Wszystkie nasze urządzenia są w pełni mobilne,a nie które posiadają nawet własne zasilanie, bez potyrzeby podłączania źródła prądu.

Wata Cukrowa to słodki przysmak ,który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup wiekowych odwiedzających festyny i imprezy plenerowe. Atutem urządzeń do waty cukrowej jest duża ilość porcji serwowanych w krótkim czasie,więc każdy może cieszyć się watą cukrową nie oczekując na nią w długiej kolejce

Urządzenie produkujace prażoną kukurydzę nazywaną popcornem polecamy w celu zapewnienia szybkiej i pożywnej przekąski. W naszej pracy staramy się serwować jak największą ilość porcji popcornu,ponieważ płacą Państwo za czas pracy,a nie ilość wyprodukowanych popcornów,a dla nas najbardziej liczy się pełna satysfakcja klienta.

Hot Dog, czyli ciepła bułka nadziana parówką i polana ketchupem lub musztardą. Czy można wyśnić sobie lepszą przekąskę na imprezie , czy pikniku plenerowym?

Zakręcony ziemniak to nasza kolejna oferta,która przywędrowała do nas z za oceanu. Nasz pracownik tnie ziemniaka na specjalnym urządzeniu,po czym nabija go na patyk i wrzuca na rozgrzany olej. Po upieczeniu przysmak jest doprawiany i serwowany bezpośrednio do konsumpcji.

Saturator każdemu kojarzy się z czasami"PRL" i dawno znikły te urządzenia z ulic wielkich miast. Saturator z wodą gazowaną to super pomysł dla zaspokojenia pragnienia gości twojej imprezy.

W skład naszych usług gastronomicznych wchodzi popcorn, wata cukrowa, hot-dogi, zapiekanki, zakręcone ziemniaki, frytki, saturator oraz kawa i herbata. Nasze maszyny zaadaptowane są na specjalnych wózkach cateringowych. Dużym plusem naszej firmy jest to, że na imprezę naszych zleceniodawców przyjeżdżamy zawsze z przygotowanymi już bezpośrednio do pracy maszynami, nie musisz czekać, aż je złożymy! Nasze maszyny zawsze wyglądają schludnie i elegancko, są czyste oraz zadbane i spełniają wszelkie warunki sanepidu.

Jeżeli zamawiają Państwo obanerowanie urządzeń to muszą Państwo przesłać nam gotowe logo lub informację co ma znajdować się na banerze tak abyśmy mogli uprzednio w pełni przygotować maszyny na Państwa event. Zawsze posiadamy zapas niezbędnych produktów oraz akcesoriów.

Na miejscu wykonania zlecenia pojawiamy się około 30 minut przed imprezą, w celu rozstawienia maszyn wraz z niezbędnymi do nich produktami, tak aby na start było gotowe, a Państwa goście nie musieli czekać na pyszne przekąski.